Google Website Translator Gadget

понеділок, 6 грудня 2010 р.

Кілька практичних порад, аби уникнути ролі жертви догналізму

Від василіянського ієромонаха Віталія Дуткевича, синкела у справах мирян та монашества Львівської архиєпархії УГКЦ, відповідно до веб-конференції РІСУ:

Насамперед будьте практикуючими католиками, які не тільки раз в тиждень приходять на Святу Літургію. Старайтеся запізнати свою віру. Візьміть до рук Катехизм Католицької Церкви. Коли Вам хтось запропонує відвідати якісь реколекції, місії і тому подібне, інформуйтесь у свого пароха: чи варто відвідати, чи краще ні.

Наш народ, на жаль, має один гріх, з якого собі легковажить. Це гріх обмов і очорнень. В нас люди охоче вірять різноманітним пліткам, аніж очевидним фактам, некритично сприймаючим і найнеймовірніші розповіді й обмови. Власне цим дуже часто послуговуються сектанти і серед них також і догналівці. Відмовтеся від цієї практики, уникайте непотрібних і немудрих розмов. Якщо чуєте якийсь лихий поголос про священників, монахів, монахинь чи навіть єпископів, краще помоліться за них і не поширюйте цього далі.

Плекайте у собі любов до своєї Церкви і вам ніколи не прийде на гадку відділитися від Неї.

Якщо ж ви якимось чином потрапили на «богослужіння» цієї секти, то відразу у вухо Вам впаде, що у відповідних єктеніях вони не згадують Блаженнішого Патріарха Любомира, а свого фіктивного вождя Михайла (Осідача).

Отже, практикуючому, воцерковленому греко-католику майже неможливо потрапити в ряди сектантів догналістів.
http://risu.org.ua

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.