Google Website Translator Gadget

середа, 24 липня 2013 р.

Співачка Оксана Білозір підтримує "чорне братство"

"Секта Догнала", яка активно діє в Україні, з'явилася не без участі співачки.

Оксана Білозір, відома українська співачка і колишній міністр культури, посприяла появі в Україні так званого "чорного братства". Саме вона допомогла його лідеру Антоніну Догналу кілька років тому отримати громадянство України.

Як з'ясували журналісти програми "Гроші", про причетність Білозір до "чорного братства" говорять навіть священнослужителі.

"Є прямий зв'язок з "догналівцями". Вона привозила до них політиків, громадських діячів", - повідомив священик Української Греко-Католицької Церкви отець Орест.

Ще у 2004 році Білозір, як депутат Верховної Ради України, звернулась з листом до тодішнього голови СБУ Валентина Наливайченка. В документі вона просила, посилаючись на рішення парламентського комітету, надати голові секти Антоніну Догналу громадянство України.

Відтак, якби співачка не попросила громадянства для Догнала, в Україні не було б цієї секти. У свою чергу, Оксана Білозір відмовилась взагалі розмовляти з журналістами про діяльність і свою роль в «Українській правовірній греко-католицькій церкві».

Проте вдалось дізнатися, що в 2012 році Львівський суд постановив, що лідера «УПГКЦ» Антоніна Догнала слід депортувати з України. Минув вже рік, а він активно продовжує свою діяльність через те, що підрозділи МВС просто не можуть їх знайти.

Для того щоб знайти Догнала, програмі "Гроші" знадобилось лише кілька днів. Антонін Догнал проводив «Службу» прямо в центрі Києва. У справжніх церковних рясах псевдосвященики вербували молодь під стінами Софії Київської.

Варто зазначити, що у 2004 році Догнал незаконно перетнув кордон України і заснував у Львові «Церкву». Офіційно її не визнає жодна з Церков, а в Польщі та Чехії «Правовірна Греко-Католицька Церква» - секта.


Джерело: http://groshi.1plus1.ua


Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.