Google Website Translator Gadget

субота, 4 грудня 2010 р.

Коментар від чортківчанина про тактику догналівцівЩодо вторгнення групи Догнала до греко-католицького храму у м. Чорткові, який розміщено на форумі Золочева:

... Я теж з Чорткова, і також приймав участь у подіях від початку до кінця.
За цей час встиг близько побачити цих "отців" та "сестер".

"Сестри", а точніше жінки в монашому одязі, - це їхній "спецназ". Добре навчені і натреновані провокувати конфлікти, кричати "міліція-міліція-міліція", "б'ють-б'ють-б'ють", все знімають на відеокамери від початку до кінця, а потім вирізають з контексту потрібні моменти (трошки фотошопу, трошки монтажу) і роблять свої "репортажі". Ці жінки є для них «потужною зброєю», тому що зі сторони завжди виглядає так, що нібито «утискають невинних монашок», а насправді ці «монашки» самі непогано можуть копнути коли треба і відтиснути кого завгодно (навіть одного разу отця вагою понад 100 кг). «Отці» завжди посилають їх вперед, коли «атакують», або роблять «заслон » з них попереду себе, коли «тримають оборону».

Поділити цих «сестер» можна на дві групи : перша це «командири» - жінки чесько-словацького походження (зразу можна відрізнити по акценту), які при активних діях постійно говорять з кимось по мобільному та керують (по вказівках з мобільного) другою групою – «рядовими». «Рядові» - це молоді жіночки які в секті недавно, або на випробувальному терміні, і невпевнені у правоті своїх дій, тому «командирки» постійно тиснуть на них і наказують що і як робити.

Спілкуватись з «командирками» марно (зазомбовані наглухо, коли «на виїздах» то «підзомбовуються» по телефоні – реально слухали телефон безперервно 5-6 год щодня при «сутичках»). Якщо вдавалось відтягнути в сторону «рядових» - то вони нормально спілкуються і навіть починали «роззомбовуватись», «командирки» як тільки це помічали – зразу підбігали та забирали «рядових» всередину кола та оточували їх. У випадку коли починали їм щось пояснювати , та вказувати на явну неправоту їхніх дій, то «командирки» відразу починали голосити «мантри»: «Ісусе-Ісусе-Ісусе...» .

Совість та якась моральна порядність у «сестер» відсутня взагалі – обманюють та лицемірно перекручують події, які сталися хвилину тому, при цьому невинно дивлячись прямо в очі. В кожному їхньому «монастирі» така система: закордонні «командирки» та декілька рядових.

А «отці» - дуже серйозні «маніпулятори – гіпнотизатори», які стурбовані зовсім не спасінням своїх «вірних», а більше маніакальним бажанням розвалити УГКЦ і з тих шматочків щось назбирати в ряди своїх «вірних», щоб було над ким «владикувати», а може і «папувати».

Якщо у Вашому місті появилась ця зараза – негайно об’єднуйте всі сили і викидайте їх з міста, бо інакше будуть потім Ваші доньки виїжджати з нових ЖІНОЧИХ монастирів (у них їх поки що 3 або 4, натомість чоловічого – НІОДНОГО; або їм просто подобаються жінки, або, вірогідніше, – жінок зомбувати набагато легше ніж чоловіків, або і те, і друге) на захоплення нових церков в нових містах.

http://forum.zl.lviv.ua

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.