Google Website Translator Gadget

четвер, 20 січня 2011 р.

За допомогою «Групи Догнала» Москва бажає організувати розкол в УГКЦ, — експерт

У спеціальному коментарі для РІСУ експерт Гліб Коваленко прокоментував інтерв’ю Кирила Фролова виданню «Донецкий кряж». Експерт називає висловлювання К. Фролова симптоматичними, зокрема думки щодо УГКЦ, які, з огляду на близькість Фролова до Патріарха Кирила, можна вважати позицією Московської Патріархії. Фактично, Гліб Коваленко стверджує, що К. Фролов відкриває подробиці плану дій проти УГКЦ.

На думку експерта, з висловлювань К. Фролова, який є співробітником «Інституту країн СНД», стає очевидно, що «Москва бажає організувати за допомогою «Групи Догнала» розкол в УГКЦ».

«Організатор цього розколу був агентом чехословацької комуністичної спецслужби. Не було б нічого дивного в тому, щоб сьогодні він був агентом іншої спецслужби іншої держави, яка у свій час очолювала «соціалістичний блок». Іноді керівництво «групи Догнала» навіть не встигало перекласти свої відозви з російської на українську»,— наголосив Гліб Коваленко.

Він зазначив, що «своїми словами К. Фролов видає радше бажання РПЦ, щоб сектантський рух Догнала перетворився на розкол». При цьому експерт порадив Кирилу Фролову навчитися відрізняти поняття «розкол» і «секта».

«Залишається сподіватися, що визнання К. Фролова істотно вплинуть на ставлення до догналітів в Україні взагалі і в УГКЦ, зокрема», — наголосив Гліб Коваленко.

Повний текст інтерв’ю Кирила Фролова читайте на РІСУ.

Джерело: http://risu.org.ua

1 коментар:

  1. "ПОДГОРИЦКИЙ СИНОД" "ПРАВОВЕРНЫХ ГРЕКО- КАТОЛИКОВ" http://risu.org.ua/ua/index/monitoring/society_digest/39269/

    ВідповістиВидалити

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.