Google Website Translator Gadget

неділя, 28 серпня 2011 р.

Владика Венедикт Алексійчук: догналівці - це секта


Відповідаючи на запитання телеглядачів програми «Особистий прийом» львівського телеканалу «ЗІК» 26 серпня цього року Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ Преосвященний владика Венедик Алексійчук дав наступне пояснення стосовно секти догналівців:

«"Підгорецькі" /догналівці - ред./ – не є владики для нас, тому що завжди владик у Греко-Католицькій Церкві обирає Синод Єпископів і призначає Святіший Отець. Секта, яку ми так називаємо, і я би далі її так назвав – догналівська, це є група осіб, які колись були монахами, які самозванно проголосили себе єпископами. А 1 травня цього року вони сказали, що Папа вже не є при владі і так само вони до покійного Папи Блаженного Івана Павла ІІ мали багато претензій і закидів. Це особи, які своєю поведінкою, поступуванням поставили себе поза Церквою.

І це пояснити дуже просто. Це так подібно було, якби у державі в якийсь момент якісь особи з’явилися і сказали: «Ми створюємо уряд, в нас є свій президент, є кабінет міністрів, давайте вести з нами діалог, бо ми правильніші». Який би не був в нас уряд, який би не був президент, той чи інший, чи ми дуже симпатизуємо йому чи менше, ми розуміємо, що то є законний уряд. І коли говоримо про це незаконне угрупування, яке виникло, Церква не може бачити в них єпископів, тому що вони самовільно це проголосили, навіть не кажучи звідки в них можуть бути єпископські свячення».


http://catholicnews.org.ua

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.