Google Website Translator Gadget

понеділок, 30 липня 2012 р.

"УП ГКЦ" виступає за "Русский мир"


Хоч сектанти з групи Догнала-Тонека заявляють, що вони нібито боряться за Бога й Україну та є справжніми патріотами, однак це все є одне велике лицемірство чи фарс.

Так, догналіти часто влаштовують різні публічні "акції" (цим адепти догналізму неодноразово вихваляються) нібито за сім'ю, проти гомосексуалізму, гендерної політики, ювенальної юстиції і т.д., і що бачимо в цьому? Найперше самопіар з метою швидшої реєстрації свого незаконного сектантського угрупування.

Дивно, що в цьому явному самопіарі їх, бувало, підтримували теж представники від ВО "Свобода", наприклад, в Тернополі... Хіба в'яжеться український націоналізм із догналівським москофільством, проектом КГБ разом з підробленим "патріархом"?

Тішить, що депутати звернулися до Президента України щодо діяльності на Львівщині релігійного угрупування на чолі з А. Догналом. Є надія, що ВО "Свобода" цілком відійде від ідеології Догнала та не буде більше мати якихось домовлень з небезпечною сектою.

Догналіти відкрито просувають сумнозвісні ідеї так званого "Русского мира", який є грубим викривленням історії України. Взагалі стало відомо, що сектанти керують депутатами, які влаштовують гендерні акції у Тернополі.

Справжні українські націоналісти не можуть підтримувати деструктиву "УП ГКЦ" ("Чорного братства"). Не так уже й давно лідер кабалістичного культу А. Догнал у листі-заклику Президентам України та Росії (18.07.2012) написав ось таку "премудрість" у дусі "Русского мира":

"Святий Володимир 1000 років тому прийняв християнство на Київській Русі. До неї належали сьогоднішні Україна, Росія та Білорусія. З Божими Законами він перейняв і європейську культуру... В суботу, 28 липня 2012р., є свято св. Володимира, коли ми святкуємо хрещення Київської Русі. ВКП закликає усіх священиків Києва, щоб цього дня у всіх храмах Києва служили Св. Літургію за духовне відродження України, Росії та Білорусі...".

Тому антиукраїнським ворогам варто давати відсіч, бо їхнє справжнє проросійське та антихристиянське лице вже давно показалось суспільству!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.