Google Website Translator Gadget

понеділок, 16 липня 2012 р.

Десять догналівських брехень!


Вибрані фальшиві твердження на основі "послань" адептів кабалістичного культу Догнала.

1. УП ГКЦ – не є жодною сектою, бо визнає католицьку науку, всі правди віри, вчення Свв. Отців та має єдність з усіма правовірними папами.
2. «Експрес» та УГКЦ розбивають сім’ї і обоє не респектують основного права людини на свободу совісті і віровизнання.
3. Наша УП ГКЦ є моральною силою, яка захищає правдиве християнство і віру наших батьків, дідів і прадідів. Крім того, вона відстоює моральні цінності і бореться за охорону дітей, на відміну від апостатичної ієрархії, яка утримує в пасивності цілу Західну Україну.
4. Екс-глава УГКЦ Л.Гузар публічно проповідує нове вчення – єресі. Ставить під сумнів Божество Ісуса Христа, Дівицтво Пресвятої Богородиці, вічність пекла, схвалює віщування, а також схвалює гомосексуалізм.
5. Наша Правовірна Церква несе плоди покаяння, навернення, зміни життя.
6. Утримування вірних УГКЦ в темряві і пасивності в цей історичний час – це найважчий злочин, якого допускається ієрархія УГКЦ проти Бога і проти України.
7. Памфлети, які пишуть проти нас, – це низка півправд, брехні та очорнень. Ми відбили всі ці атаки і навпаки, вказуємо на основну проблему, якою є зрада християнської віри з причини єресей Гузара та обраної ним ієрархії.
8. Ватикан прийняв нове вчення, пов'язане з духом Асижу, що заперечує основні правди Євангелія.
9. Візантійський Католицький Патріархат займає апостольський і пророчий уряд в період кризи Католицької Церкви і є голосом совісті не тільки для України і для Східної Церкви, а й для Західної Церкви.
10. Ми боремося за Бога і Україну! Ми є справжні патріоти.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.