Google Website Translator Gadget

понеділок, 6 вересня 2010 р.

За монашим конфліктом у Cтрию стоять люди, яким вигідний розкол УГКЦ — Микола Горинь

Роль УГКЦ в Україні все більше зростає і вона стає потужним осередком релігійного життя, і комусь вигідний розкол УГКЦ, саме тому створюються конфліки на зразок Стрийського — таку думку у коментарі «Гал-info» висловив заступник голови Львівської обласної ради Микола Горинь.
Водночас Горинь зазначив, що обласна влада не може реагувати на цей конфлікт, оскільки він є внутріцерковним. Крім того, до кримінальної відповідальності цих монахів можуть притягнути прокуратура та правоохоронні органи.
Нагадаємо, правоохоронці завершили перевірку по факту побиття єпископа УГКЦ Тараса Сеньківа та священика Тараса Пошивака трьома монахами у Стрию на Львівщині.
«Усі факти перевірені. Розслідування завершено. Ознак кримінального злочину виявлено не було», — сказав керівник прес-центру ГУ МВС України у Львівській області Денис Харчук.
Водночас, як відзначив Харчук, стосовно депортації двох із трьох монахів, які, нагадаємо, є громадянами Чехії, то з цього приводу можливо й було звернення у відповідні органи, зокрема Міністерства закордонних справ, проте про них невідомо.
Як повідомляло «Гал-info», у Cтрию троє монахів з Підгорецького монастиря вчинили спробу вдертися до будинку Єпархіального управління УГКЦ. При цьому були побиті єпископ УГКЦ Тарас Сеньків та священик Тарас Пошивак.
Стрийська єпархія звернулася до місцевої міліції з проханням розслідувати факт нападу трьох монахів-зловмисників.
Як повідомляє отець Павло Худ, троє Підгорецьких священиків належать до групи збунтованих священиків, що самовільно і незаконно, всупереч приписам Католицької Церкви проголосили себе єпископами. „Вони безпідставно уявляють себе проводом УГКЦ, а всіх законних Католицьких єпископів вважають неправдивими”, – повідомив він.
За словами отця Худа, на цьому нападники не зупинилися. „В обід вони спробували захопити храм cвятого апостола Якова, – каже Худ. – При цьому вони побили міліціонерів”.
Стрийська єпархія звернулася до місцевої міліції з проханням розслідувати факт нападу трьох монахів-зловмисників.


http://galinfo.com.ua/news/43468.html

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.