Google Website Translator Gadget

середа, 6 травня 2009 р.

Ряд немалих помилок "підгорецьких"!

«Не піддавайтеся різним та чужим наукам…» (Єв. 13, 9).


ПІДСУМОК УСІЄЇ СКАНДАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ТЕРЕНАХ УКРАЇНИ!!!


Коли поглянути тверезо та ще й у світлі Господа Бога на те все, що голосять сьогодні кілька "отців" із
Підгірців (Бродівщина) в антикатолицькому дусі, то можна зауважити немало нездорових речей, зокрема таких, що явно суперечать св. Писанню та навчанню Вселенської Христової Церкви. Як не дивно, збунтовані священики (покарані на католицькому рівні за злочини), а це Антонін Догнал, Ричард Шпіржік, Василь Гітюк і Роберт Обергаузер, які також проголосили себе протиправно єпископами та інші, що до них приєдналися, вважають нібито вже здобули швидко у справах віри-моралі дар непомильності, адже, згідно з їхньою логікою, чи не кожне вимовлене слово має сприйматися як закон… То вироблена сектантська психологія!

Святе Письмо про догналівців:
Єремія 14, 14-16

Ряд ПОМИЛОК "підгорецької групки", що формується поступово у ще одну секту, численну з багатьох:


1.Відверто противляться церковній владі, піддавшись диявольській спокусі і декларуючи себе тепер повсюдно несправедливо «василіянами» − після видалення за важкі проступки поза межі спільноти св. Василія Великого. Гордовитий непослух у них – норма. Полюбляють бути анархістами.

2.Вважають за ніщо накладену на них велику екскомуніку (церковне покарання) Апостольським Престолом. Замість необхідного покаяння – бачимо знову самооправдання. До уваги, хто покараний цією екскомунікою, є опісля виключений з літургійного спілкування всієї Католицької Церкви. А вірні-католики не можуть спільно із цими особами здійснювати будь-які священнодійства або отримувати їх від покараних. Уділені ними Святі Тайни є недійсними… Така вже позиція Христової Церкви!

3. Ніби й борються з багатьма окультними явищами у гріховному світі, проте самі, за очевидцями, вдаються до окультно-магічних речей.

4.Лицемірять!!! Вдаються до брехні, на котрій «єпископів» не раз ловили. Для прикладу, вони проголосили раніше членами свого „правовірного синоду" людей, що жодного відношення до їхньої діяльності не мали і реально не мають, відповідно до свідчень. Причини схожого неадекватного кроку чомусь заколотники не пояснили. Знаємо зі св. Писання, хто є прадавнім батьком неправди…

5.Витворюють чужі «богословські ідеї», сектантські, особливо щодо молитви… Поширюють їх поміж народом різними способами, зокрема листами. Компрометують недушпастирською поведінкою існування біблійних чи молитовних груп і отримання харизм.

6.Вибрали неморальні та нехристиянські методи боротьби начебто з темнотою в Церкві… Звісно, проблем на землі не бракує, проте часами багато вартує саме терпеливість і віддання важких справ у Господні руки. Тільки Всевишній найсправедливіший Суддя всього.

7.Довіряючи більше різним пліткам-чуткам, ніж перевіреним фактам, вдаються до наклепів із сумними наслідками, тобто свідчать фальшиво на своїх ближніх, зокрема церковних ієрархів, порушуючи одну з десяти Божих Заповідей. Виносять не раз передчасно «сміття з хати». Без Божого суду проголосили Блаженнішого Любомира Гузара, Главу УГКЦ, її «мертвим членом». Є, отже, більше проти церковної влади, ніж зла гріха як такого.

8.Бачать чи не все у Церкві у темних кольорах, хоч ще не все «в нашій оселі так і погано». Св. Дух, церковний Керманич-Утішитель, діє й надалі у Божому Виноградникові…
Незаконно присвоїли собі в Церкві уряд і виконують в ній служіння, порушуючи цим у непокорі церковне право.

9.Творять немовби нову секту - "УПГКЦ", прикриваючись несправедливо УГКЦ, нові паралельні структури на релігійному ґрунті, на противагу до Божих слів, Його святої волі, щоб «усі були одне», єдина міцна християнська родина, котру не міг би здолати пекельний ворог наших душ. Однією з ознак цього угрупування спостерігається також фундаменталізм, всередині котрого стоїть, як ідол, − міф про повернення до «золотого минулого». Бажають у ролі неправдивих пророків перетворити Церкву Спасителя на свою, так би мовити, приватну власність.

10.Не встидаються бути «вовками в овечих шкірах», зловживаючи часто своїм становищем. ЗНЕВАЖАЮТЬ святу тайну священства!

Всю їхню антихристиянську «місію» можна проаналізувати теж і цими старозавітніми словами: «Горе безумним пророкам, що йдуть за власним духом і не бачать нічого» (Єз. 13. 3). Молімся за них… Амінь.
духом і не бачать нічого» (Єз. 13. 3). Молімся за них… Амінь.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.