Google Website Translator Gadget

понеділок, 10 грудня 2012 р.

Брехня догналітів про гендерні студії в УКУ
Догналіти по інтернеті скрізь критикують також Український Католицький Університет (УКУ), зокрема за його так звану «гендерну кафедру». Мається на увазі, що людина не народжується хлопчиком чи дівчинкою, а в соціумі може собі вибрати ким хоче стати... Згідно з гендерною ідеологією, котра начебто активно захоплює нині терени України і на яку «дає» тиху згоду УГКЦ, є як мінімум 5 статей: гетеросексуальна, бісексуальна, гомосексуальна, трансгендерна, лезбійська. І це, за сектантами-догналітами, нібито поширює у Львові УКУ... Та чи це дійсно так є в реальності?

Уважно придивившись, бачимо, що це всього-на-всього черговий наклеп диявольських слуг москвофільського характеру, які вже віддавна очорнюють безсоромно святу Католицьку Церкву. Або вони мало що розуміють у справі гендерної ідеології, або свідомо поширюють наглий обман. Швидше – друге.

УКУ притримується в цьому питанні чіткої католицької позиції. Як очевидний приклад: 27 листопада там відбулася конференція-семінар на тему «Теорії ґендеру», де серед учасників відбулося обговорення поняття «ґендер», причини його виникнення та розповсюдження, а також ті небезпеки, котрі він може принести, якщо Церква перестане дотримуватися своїх віковічних моральних постулатів…

Головним доповідачем була, до речі, професор з Італії Марія Луїза Ді П'єтро (лікар-ендокринолог та фахівець з питань біоетики). У своїй доповіді як експерт вона тоді звернула увагу саме на негативні наслідки сексуальної революції, вказавши при тому на причини виникнення та розвитку ідеології тендеру. Також доповідачка розповіла про її розповсюдження й підкреслила негативний вплив даного явища на суспільство... Більше про подію читайте ось тут.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.