Google Website Translator Gadget

вівторок, 15 лютого 2011 р.

Про догналівську секту говорить прес-секретар УГКЦ


...Говорячи загально, ми не хочемо повторювати історіЇ, яка була навколо фільму та книги Дена Брауна «Код да Вінчі». Тобто не хочемо бути для секти з Підгорець рекламним агентством. Це я говорю про заходи на всеукраїнському рівні. Бо, повірте, мало хто із журналістів всеукраїнських ЗМІ взагалі щось знає про цю проблему. Частина щось чула, запитувала про офіційну позицію Церкви і зрозуміла як і що є насправді. А ще маленька частина є переконана у тому, що «догналівці» рятують Церкву (правда, у дивний спосіб – через відривання частини вірних (тому і називаю їх сектою) від церковної спільноти). Цю частину переконати важко, але не є неможливо. Подібна ситуація є і на загал у суспільстві. Тому проводити інформаційні заходи на всеукраїнському рівні є неправильно.

Інша справа – локальний рівень. Тут зроблені певні кроки у інформаційній сфері (правда, не завжди ефективні, чи не доведені до кінця: щось почали, але не закінчили). Але при цій нагоді хочу вам сказати, що не залишаємо цю проблему без належної уваги. Зараз готуємо інформаційні «продукти», які невдовзі побачите, почуєте, прочитаєте.


І ще одне. Те, що ми не реагуємо проти них, не означає, що ми нічого не робимо. Щодо догналівців, збоку Католицької Церкви уже все сказано: – вони є екскомуніковані. Ми не мляво реагуємо на їхню присутність у медіа просторі, а самі також є присутні у цьому просторі. Розповідаємо і вірним, і всьому суспільству про життя не якоїсь «правовірної», а Української Греко-Католицької Церкви, її історію мучеництва і підпілля, її розвиток сьогодні, її молитву і служіння. Це є наша активність. А активність "підгорецьких" скерована на обливання брудом ієрархії, виклинання «прибічників Гузара», захоплення храмів. Це не є діяльність правдивих християн, і ми не хочемо їм уподібнюватися.


о. Ігор ЯЦІВ, керівник Департаменту інформації Української Греко-Католицької Церкви


Веб-конференція РІСУ

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.